Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Bajki mają moc - 28.02.2023r.

Ostatniego dnia lutego w ramach realizowanego w grupie maluszków projektu " Bajki mają moc" odwiedziła nasze przedszkole Pani Monika Śliwka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wiśle.Po ciepłym powitaniu pani Monika opowiedziała dzieciom o książkach, bibliotece, w której pracuje i sama przyniosła kilka książek dla dzieci. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały czytaną przez naszego gościa historię. Nasz wyjątkowy gość w ramach realizowanego tygodnia" ze sztuką" opowiedział dzieciom o wielkich artystach, malarzach i ich dziełach. Dzieci poznały najbardziej znany na świecie portret - "Mona Lisy", a także kierunki w malarstwie. Na zakończenie zajęć, dzieci stworzyły przepiękne prace plastyczne - zimowy pejzaż. Bardzo serdecznie dziękujemy za przemiłe odwiedziny w naszym przedszkolu.

Data dodania: 2023-03-02 08:07:11
Data edycji: 2023-03-24 12:35:34

Przejdź na stronę swojej klasy, zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

Rozbudowa sali gimnastycznej - relacja z placu budowy

"Nie dla szkoły się uczymy, lecz dla życia"

Cytat