''Bajki mają moc'', wizyta w bibliotece - 12.06.2024 r.

12 czerwca wyruszyliśmy z maluszkami na ostatnie już w tym roku przedszkolnym zaplanowane warsztaty w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wiśle. Realizując w naszej grupie projekt edukacji czytelniczej " Bajki mając moc", zakończyliśmy go właśnie dzisiaj na warsztatach i wspólnym czytaniu książki "Mieszamy w książce". Przedszkolaki z niezwykłą uwagą wysłuchały czytanego opowiadania, odpowiadały na pytania a później wykonaliśmy przepiękne zwierzątka z papieru. Dzieci miały też okazję przejżeć swoje ulubione książki, porysować i zrelaksować się w ciszy na wygodnych pufach. Dziękujemy dyrekcji Biblioteki i wszystkim pracownikom, którzy aktywnie włączyli się i wspierali naszą grupę przedszkolną w realizacji projektu promowania czytelnictwa od jak najmłodszych lat. Za wszystkie spotkania, warsztaty zarówno w bibliotece, jak i u nas w placówce serdecznie dziękujemy!

Data dodania: 2024-06-14 12:47:56
Data edycji: 2024-06-14 12:48:41