Bezpieczny Przedszkolak 13 - 17.09.2021 r.

Od 13 do 17 września w Przedszkolu realizowaliśmy zajęcia związane z bezpieczeństwem: "Bezpieczny Przedszkolak". Poznaliśmy zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, numery alarmowe, obowiązki i zadania każdego przedszkolaka. Stworzyliśmy wspólnie z dziećmi z obu grup prace plastyczne, w tym rownież kodeks przedszkolaka.

17 września na zakończenie cyklu zajęć o bezpieczeństwie nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość - Pan Policjant. Wszystkie dzieci z wielką uwagą słuchały o zasadach bezpiecznej drogi z i do przedszkola, o obowiązkach, zadaniach, które wykonuje Policjant w swojej codziennej pracy. Pan aspirant Tomasz Probosz w czasie prelekcji wskazał na zagrożenia, które mogą spotkać dzieci. Na zakończenie każdy Przedszkolak otrzymał mały upominek - odblaskową opaskę lub breloczek na plecaczek. Dziękujemy za miłe spotkanie!

Data dodania: 2021-09-23 08:17:58
Data edycji: 2021-09-23 08:20:54