Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Biegi Narciarskie - nasi na podium - 16.02.2023 r.

W czwartek 16 lutego na trasach biegowych na Kubalonce odbyły się gminne oraz powiatowe Igrzyska Młodzieży i Dzieci w Biegach Narciarskich. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły startując w 3 kategoriach wiekowych.  Pierwsze miejsce w powiecie oraz pierwsze miejsce w gminie zajęła drużyna składająca się z 3 zawodniczek klas 7-8. Mistrzyniami powiatu zostały: Aisha Elbasyouni, Agata Pilch, Olga Barczuk. Bardzo dobrze zaprezentowali się także uczniowie klas 4-6, którzy zdobyli wicemistrzostwo powiatu oraz pierwsze miejsce w gminie. W składzie drużyny sztafetowej znaleźni się:  Adam Pilch, Paweł Pierzchała i Dominik Bujok. Na drugim stopniu podium w rywalizacji gminnej stanęły także dziewczyny młodsze, zdobywając srebro w swojej kategorii. W skład drużyny weszły Karolina Kohut, Kinga Pilch, Hanna Pierzchała. Zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!

Data dodania: 2023-02-17 12:54:22
Data edycji: 2023-02-17 12:55:33