Dzień Dziecka - 1.06.2024 r.

Dzień Dziecka  - 1.06.2024 r.

31 maja świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Dziecka. Z tej okazji przedszkolaki z grupy I i II uczestniczyły w turnieju sportowym zorganizowanym na boisku szkolnym. Jego celem było nie tylko rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, ale także nauka współdziałania oraz zdrowej rywalizacji. W konkurencjach brały udział wszystkie przedszkolaki, podzielone na dwie drużyny. Na uczestników czekały rozmaite zadania i konkurencje, m. in. slalom między pachołkami, bieg z woreczkami na głowie, czy też przechodzenie przez szarfę i skoki w worku. Dzieci bawiły się również w berka. Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się zabawy z chustą animacyjną. Tego dnia wszystkie przedszkolaki były zwycięzcami. Dlatego po zakończeniu zawodów otrzymały medale oraz dyplomy. Po zawodach w ogrodzie przedszkolnym czekał na dzieci poczęstunek w formie popcornu. Mamy nadzieję, że przedszkolaki na długo zapamiętają tegoroczne obchody swojego święta.

Data dodania: 2024-06-03 13:31:52
Data edycji: 2024-06-03 13:34:09