Dzień Edukacji Narodowej

14 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku, ze względu na ograniczenia spowodowane epidemią, był on nieco inny niż zazwyczaj. Dużą rolę odegrał w nim Samorząd Uczniowski, który zorganizował Dzień Samorządności i zadbał o klimat dnia. Przy uwzględnieniu procedur sanitarnych, uczniowie klas 7 i 8 wcielili się w rolę nauczycieli. Było to niewątpliwą atrakcją dla ich młodszych kolegów i koleżanek a sami prowadzący mogli poczuć się wyjątkowo w roli pedagogów.

Z okazji święta Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły, przyznane w ramach programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci w Gminie Wisła. Nagrody otrzymali:  Szymon Bujok, Jakub Cieślar, Patrycja Pilch, Olga Cieślar, Tomasz Kłoda, Marcelina Raszka.

Mimo ograniczeń udało nam się poczuć klimat tego wyjątkowego dnia.

Relacja z wiślańskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, rozdania Nagród Burmistrza znajduje się w linku: Wisła - Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Data dodania: 2020-10-19 11:36:13
Data edycji: 2020-10-21 09:46:50