Laboratoria Przyszłości: Nowy rok szkolny, nowe możliwości

W naszej szkole rozpoczynamy nowy rok szkolny. Będzie on ciekawszy, dlatego, że urozmaicony zajęciami, na których wykorzystywać będziemy sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości. I tak, nasi uczniowie będą mieli okazję skorzystać z wspaniałego sprzętu na tradycyjnych lekcjach oraz zajęciach pozalekcyjnych. Laboratoria przyszłości urozmaicą m.in. zajęcia z techniki, muzyki, kreatywności a nawet zajęcia świetlicowe. Uczniowie już mają okazję wzięcia udziału w zajęciach dodatkowych "Drukujemy i majsterkujemy" gdzie uczą się druku 3D, majsterkowania oraz wielu innych praktycznych umiejętności dzięki pomocom zakupionym w programie.  Nie można zapomnieć również o tym, że ten rządowy program umożliwia przeprowadzenie apelów i różnych uroczystości w naszej szkole, ponieważ mogliśmy doposarzyć naszą szkołę w sprzęt nagłośnieniowy, a uwiecznienie wielu chwil na fotografiach i filmach możliwe jest dzięki zakupionemu sprzętowi foto-video.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Data dodania: 2023-09-20 13:46:05