Ognisko integracyjne maluszków - 7.10.2022 r.

07 października udaliśmy się z maluszkami z grupy 1 na naszą pierwszą wycieczkę do "Agroturystyki u Matysa" Państwa Danusi i Sławka Mitręgów. Pogoda była wspaniała i z przyjemnością wyruszyliśmy z przedszkola na pieszą wycieczkę. Cóż to było za wydarzenie... Już w czasie spaceru dzieci zachwyciły się stadem owiec, które bez strachu podchodziły się "przywitać". Po przybyciu na miejsce przywitała nas uśmiechnieta Pani Danusia. Panie Daria i Michalina przygotowały dla dzieci słodki poczęstunek. Dzieci że smakiem zjadły przepyszne domowe pączki i zdrowe galaretki z owocami. Po krótkim odpoczynku przedszkolaki radośnie ruszyły do wspólnej zabawy. Czas minął nam bardzo szybko na placu zabaw, ale na zakończenie naszej wycieczki dzieci ze smakiem zjadły upieczone kiełbaski na ognisku. Ze smutkiem wracaliśmy do przedszkola. Na pocieszenie każdy uczestnik naszej wycieczki otrzymał upieczoną przez Panią Karolinę czekoladową, przepyszną babeczkę. Serdecznie dziękujemy Pani Danusi za zaproszenie nas do siebie oraz rodzicom za pomoc w organizacji ogniska.

Data dodania: 2022-10-17 09:44:58
Data edycji: 2022-10-17 09:54:15