POCZTA POCZTÓWKOWA :)

W II półroczu dzieci ze świetlicy szkolnej uczestniczyły w „Ogólnopolskiej wymianie pocztówkowej”. W obecnych czasach pisanie, jak i wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć. Każdy woli napisać SMS-a lub e-maila - tak jest łatwiej i wygodniej. Nawiązałam kontakt z nauczycielami z różnych szkół podstawowych w całej Polsce. Z pomocą Pani Lidii Barczuk  dzieci z klas 4-8 wykonały wspaniałe pocztówki przedstawiające miasto Wisłę. Wspólnymi siłami na świetlicy szkolnej wypisaliśmy pocztówki dla dzieci z innych szkół. Pozostało nam tylko czekać na pocztówki zwrotne, które w większości już otrzymaliśmy np. Z Malborka, Warszawy, Katowic, Łodzi, Szczecina, Jarocina itd. Dzięki akcji mieliśmy okazję poznać ciekawe miasta i miasteczka, w których dzieci nie miały okazji jeszcze być.
Jadwiga Madzia

Data dodania: 2021-06-23 16:08:37