Sprzątanie świata - 26.04.2024 r.

W dniu 26.04.24r. dzieci z grupy I już po raz kolejny wzięły udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola, partycypując w ten sposób w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”, organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia.
Przedszkolaki zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowani wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszyli spod budynku przedszkola i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu. Pogoda dopisała, dzięki zacięciu i aktywnej postawie większości dzieci udało się zebrać śmieci z terenu w pobliżu przedszkola, które następnie zostały złożone do odpowiednich pojemników.
Udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Data dodania: 2024-05-10 13:25:07
Data edycji: 2024-05-10 13:35:46