STRAŻACY -25.05.2022 r.

W środę 25 maja nasze przedszkole odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Malinka. Po krótkiej pogadance o zawodzie strażaka i znaczeniu jego pracy dla wszystkich, mogliśmy z bliska zobaczyć strój strażaka. Dzieci mierzyły hełm strażacki, rękawice, próbowały podnieść butlę z tlenem, a także mogły zobaczyć namiastkę akcji - wchodzenia do palącego się budynku. Po pogadance, mimo deszczowej pogody, wspólnie udaliśmy się z dziećmi do remizy, by zobaczyć z bliska wozy strażackie. Każdy przedszkolak mógł spróbować swoich sił w akcji "gaszenia pożaru" wężem strażackim i usiąść w wozie strażackim. Na zakończenie dzieci otrzymały kalendarzyki i coś słodkiego. Nasze przedszkolaki na długo zapamiętają ten jakże wyjątkowy dzień. Serdecznie dziękujemy OSP - Malinka, Pani Natali i wszystkim strażakom za zorganizowanie nam takiego wspaniałego dnia.

Data dodania: 2022-05-30 09:24:35
Data edycji: 2022-05-30 09:33:16