Szkoła do Hymnu - 10.11.2022 r.

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewaliśmy na wspólnym apelu hymn polski. Tego dnia uczniowie ubrali się w nasze barwy narodowe i przypięli biało-czerwone serduszka na wzór kokard narodowych.

Apel był też okazją do wyróżnienia uczniów, którzy uczestniczyli w ministerialnym konkursie plastycznym "Odpoczywaj na wsi". Julia Cieślar, uczennica klasy 7 zakwalifikowała się do etapu ogólnokrajowego. Szczegóły w załączonym piśmie poniżej.

Pani dyrektor pogratulowała również naszej drużynie szachistów (Maria Procner, Brunon Bujok, Grzegorz Pilch, William Pilch), którzy zajęli 1 miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkół z Powiatu Cieszyńskiego w szachach drużynowych. Niestety tegoroczna przygoda z tymi zawodami skończyła się dla naszej drużyny na poziomie regionalnym 9 listopada w Strumieniu, gdzie zdobyliśmy 4 miejsce. Mimo to, gratulujemy!

Data dodania: 2022-11-14 16:17:36
Data edycji: 2022-11-15 14:09:35