UWAGA KONKURS!

KONKURS PLASTYCZNY  – „ SZKOŁA DOWNIJ  A  DZISIO”

REGULAMIN KONKURSU:

Konkurs plastyczny „SZKOŁA DOWNIJ A DZISIO” organizowany jest  w  55 rocznicę powstania Szkoły w Malince w ramach zajęć z edukacji regionalnej. Jego głównym celem jest popularyzowanie tradycji szkolnictwa w naszej małej  miejscowości. W bieżącym roku szkolnym  obchodzimy jubileusz 150 – lecia szkolnictwa w Malince. Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy konkurs plastyczny „Szkoła downij a dzisio”, który adresowany jest dla wszystkich uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Wiśle – Malince.

Cele konkursu:

• rozwijanie aktywności twórczej dzieci, uwrażliwienie ich na sztukę
  • poznanie historii szkoły w Malince
  • popularyzowanie tradycji szkolnictwa w naszej miejscowości,
  • popularyzacja tradycji i kultury dziedzictwa regionalnego związanego z naszą szkołą,

kształtowanie poczucia więzi z regionem i jego historią

Warunki konkursu:

• Tematem konkursu jest przedstawienie naszej SZKOŁY (czy to tej z czasów naszych dziadków, czy tej współcześnie działającej) z punktu widzenia dzieci.
  • Konkurs będzie trwał od 02. 11. 2021 do 30.11.2021
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną samodzielnie wykonaną pracę. Praca może być wykonana w formacie A4, A3 w dowolnej technice, również przestrzennej (rysunek kredkami, pastele suche, pastele olejne, akwarela, tempera, wyklejanki, collage itp.)
  • Wykonaną pracę konkursową należy dostarczyć do wychowawców klasy, grup przedszkolnych najpóźniej do wtorku 30 listopada. Praca powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem, wiekiem dziecka, klasą, czy grupą przedszkolną. Udział w konkursie oznacza udzielenie organizatorowi konkursu praw do publicznej prezentacji wykonanych prac oraz zamieszczenie ich wykonanych zdjęć na stronie internetowej naszej szkoły.
  • Konkurs zostanie przeprowadzony i oceniany w następujących kategoriach :
  1.  Przedszkole (dzieci z grupy I, II i klasy „0”)
  2.  Klasy I – III
  3.  Klasy IV – VIII

Zasady przyznawania nagród:

• O wyłonieniu zwycięzców zadecyduje Komisja Konkursowa
  • Ogłoszenie wyników odbędzie się 7 grudnia 2021 roku (wtorek). Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej naszej szkoły, a wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się, jeśli sytuacja pandemiczna pozwoli, na uroczystym apelu.
  • Za udział w konkursie organizator przewidział dyplom i nagrody rzeczowe dla miejsc 1 – 3 w każdej z kategorii konkursu.

Serdecznie zachęcam do udziału w konkursie :)

Organizator:        Renata Jędrzejewska - Salánki

Data dodania: 2021-10-26 10:43:43