Wycieczka do Alpaquero - 20.05.2024r.

W poniedziałek 20 maja nasze przedszkolaki z grupy I i II pojechały na ciekawą wycieczkę do zagrody alpak ALPAQUERO w Międzyrzeczu Górnym.
Był to bardzo piękny dzień, od samego rana dopisywała nam pogoda i dobre nastroje, a spotkanie z tymi przemiłymi zwierzętami i ich opiekunem było zarówno dla dzieci, jak i wychowawców wspaniałą przygodą. Dzieci miały okazję karmić zwierzęta, wyprowadzały alpaczki na spacer, uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych na ich temat- poznały dużo ciekawych i cennych informacji o hodowli, karmieniu i pielęgnacji tych wyjątkowych zwierząt. Na koniec dzieci samodzielnie wykonały pracę plastyczną- malowanie figurek gipsowych w kształcie alpaki i wspaniale bawiły się w dużym ogrodzie. To był bardzo udany dzień, a dzieci bardzo pokochały te słodkie zwierzęta.

Data dodania: 2024-05-21 15:17:01
Data edycji: 2024-05-21 15:18:02