Wyjazd do biblioteki - 13.12.2022 r.

13 grudnia pojechaliśmy do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Śniegonia w Wiśle. Pani Monika zaprosiła dzieci z naszego przedszkola na warsztaty czytelnicze i plastyczne. Na warsztatach czytelniczych mogliśmy się dowiedzieć jak wygląda biblioteka, kto w niej pracuje, dlaczego warto czytać książki już od najmłodszych lat. Z zainteresowaniem zwiedziliśmy wszystkie pomieszczenia biblioteki a w szczególności dział dla najmłodszych dzieci. Ilość książek i niezwykła "przytulność'' zachwyciła dzieci. Dzieci wysłuchały na scenie Biblioteki bajkę kamishibai "Czułość" oraz innych zimowych historii. Na warsztatach plastycznych dzieci przygotowały przepiękne bombki, którymi ozdobiliśmy wspólną grupową choinkę. Czas upłynął nam niesłychanie szybko i wróciliśmy do naszego przedszkola ciuchcią Martusią.

Data dodania: 2022-12-30 08:51:15
Data edycji: 2022-12-30 10:00:06