Wyprawa do Biblioteki Publicznej - 18 maja

18 maja,  mimo  deszczowej pogody za oknem grupa starszaków  pojechała autobusem odwiedzić Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Śniegonia w Wiśle.  Zostaliśmy przywitani i bardzo miło przyjęci przez Panią Monikę, która opowiedziała dzieciom o funkcjonowaniu i działalności biblioteki. Oprowadziła nas po różnych zakamarkach, a także mieliśmy możliwość zobaczyć z bliska, jak wygląda praca pracowników biblioteki. Pani Monika zachwyciła dzieci opowiadając im o fantastycznych książkach, które można wypożyczać, a czytając je przenieść się w magiczny świat wyobraźni. Na zakończenie dzieci miały czas na obejrzenie i przeczytanie wybranych przez siebie książeczek. To był cudowny dzień zakończony spacerem po naszym pięknym wiślańskim rynku.

Data dodania: 2021-05-25 13:42:06
Data edycji: 2021-05-25 13:45:14