Zajęcia rozwijające z matematyki - projekt unijny ''Lepszy Start''

„Wakacyjnym escape roomem” rozpoczęły się zajęcia rozwijające dla uczniów klas 4-8 z matematyki realizowane w ramach projektu „Lepszy Start” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Uczestnicy zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności, dlatego też ważna była współpraca całej grupy. Uczniowie musieli między innymi wykazać się spostrzegawczością, kreatywnością, sprawnymi rachunkami matematycznymi a także umiejętnością rozkodowania szyfru. Aby utrudnić zadanie najważniejsze polecenie było zakodowane w qr codzie. Na szczęście wszyscy świetnie sobie poradzili i nagrody zamknięte na kłódkę w pudełku znalazły swoich właścicieli. To był tylko początek wyzwań planowanych na zajęciach z matematyki. Mamy nadzieję, że wszystkie zajęcia spędzimy w miłej i kreatywnej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Data dodania: 2021-09-27 14:26:45
Data edycji: 2021-09-27 15:01:46