ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. W kameralnej atmosferze uczniowie w swoich klasach wysłuchali życzeń udanych, bezpiecznych i zdrowych wakacji.

Po raz ostatni w murach Szkoły Podstawowej nr 3 w Wiśle Malince zabrzmiał dzwonek dla dwunastu ósmoklasistów. Choć był to dla nich trudny rok, to dzięki pracy i staraniom udało im się ukończyć naukę w naszej szkole. Niektórzy mogą pochwalić się świadectwami z wyróżnieniem i osiągnięciami w konkursach lub zawodach sportowych. Klasę ósmą pożegnała pani Dyrektor i wychowawczyni klasy. Drodzy absolwenci – życzymy Wam sukcesów w nowych szkołach!

Również w klasie 3 zakończenie roku  przebiegło szczególnie uroczyście. Uczniowie żegnali się ze swoją wychowawczynią, panią Gabrielą Schirmeisen, która po wielu latach pracy w szkole, odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Do grona naszych emerytowanych pracowników dołączyła też w tym roku pani Józefa Kędzior. W imieniu wszystkich pracowników naszej szkoły odebrała ona podziękowania i życzenia z rąk Dyrekcji. Z ramienia Rady Rodziców, świeżo upieczonym emerytkom, życzenia i podziękowania złożyły także panie Anna Cieślar i Beata Gomola.

Pani Gabrysi i Pani Ziucie, za wszystkie lata pracy, poświęcenie i uśmiech na twarzy – dziękujemy! Zawsze będziemy dobrze wspominać wspólnie spędzone chwile.

Data dodania: 2021-06-23 16:15:14
Data edycji: 2021-07-07 14:29:45