''Zależy Ci na dziecku? Nie dawaj mu smartfona!'' - konferencja

Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Toruniu zaprasza wszystkich, którym zależy na prawidłowym funkcjonowaniu i rozwijaniu się małych dzieci na konferencję poświęconą tematyce szkodliwości nadużywania smartfonów przez małe dzieci.
Konferencja odbędzie się 20 maja 2024 roku w godzinach 9.30 - 14.30.
Poruszone będą tematy niezwykle ważne w naszych czasach, w których technologia zaczyna coraz bardziej dominować w życiu codziennym i ma ogromy wpływ na rozwój małych dzieci. Wybitni specjaliści podzielą się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i wynikami badań dotyczących negatywnych skutków używania smartfonów przez coraz mniejsze dzieci.

Agenda:
• 10.00 - 10.45 Zaburzenia rozwojowe u dzieci związane ze zbyt wczesnym używaniem smartfona.
• 10.45 - 11.30 Następstwa uzależnień od smartfonów, tabletów, czy komputera w ujęciu psychologicznym.
• 11.30 - 12.30 Wychowanie przy ekranie. Krótko o cyfrowej higienie. Jak dbać o mózg Twój i dzieci w czasach, w których technologie stale konkurują o naszą uwagę?
• 12.30 - 13.45 Prezentacja ciekawych, alternatywnych form spędzania czasu wolnego z małym dzieckiem.
W załącznikach zamieszczone są plakaty promocyjne dla Rodziców i Nauczycieli z kodem QR do szybkiej i prostej rejestracji, jak również ulotka informacyjno-edukacyjna. Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania z wydarzenia.

Link do rejestracji: link do rejestracji

Data dodania: 2024-05-09 12:41:59
Data edycji: 2024-05-09 12:44:33