Zimowe Zawody Szkolne - 10.03.2022 r. (relacja, zdjęcia)

W czwartek 10 marca liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w Zimowych Zawodach Szkolnych w narciarstwie zjazdowym na wyciągu "KLEPKI".
Piękna pogoda i dobre warunki na stoku pozwoliły uczestnikom pokazać się z najlepszej strony. Dzięki pomocy pracowników szkółki narciarskiej "JAR-SKI", rodziców naszych uczniów oraz nauczycieli, zawody udało się przeprowadzić sprawnie w bardzo dobrej atmosferze. Uczniowie, którzy nie brali udziału w rywalizacji, dzielnie wspierali przedstawicieli swoich klas na stoku.
Na listach startowych znaleźli się zarówno uczniowie, jak i nasi najmłodsi podopieczni z przedszkola i zerówki.

Za organizację zawodów i udostępnienie obiektu bardzo dziękujemy właścicielom Ośrodka Narciarskiego "KLEPKI" oraz Szkółce Narciarskiej "JAR-SKI"!

Wszystkim uczestnikom gratulujemy startu i życzymy kolejnych wspaniałych sportowych wyników.

Data dodania: 2022-03-15 10:41:00
Data edycji: 2022-08-09 15:10:26